ساخت ویلا در شمال

مناظر طبیعی در کنار آب و هوای مناسب شمال کشور، باعث شده تا ساخت ویلا در شمال کشور رواج پیدا کند. ساخت ویلا در شمال کشور نیازمند رعایت جزئیات زیاد است که در صورت عدم رعایت آنها مشکلات زیادی برای شما به وجود خواهد آمد. ویلاهایی که در شمال کشور ساخته می شوند به دلیل نوع آب و هوا مستعد فرسایش و خرابی می باشند به همین دلیل کمک گرفتن از افراد حرفه ای برای ساخت سازه ای با کیفیت بالا حائز اهمیت است.

طراحی و اجرا ویلا در شمال

گروه مهندسی آرتیا با سال ها سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع ویلاها و بناهای مسکونی، آماده ارائه خدمات به شما می باشند. برای طراحی ویلا در شمال باید از تیمی حرفه ای کمک بگیرید، چرا که شرایط آب و هوایی در شمال کشور باعث شده تا سازه ها بعد از مدتی دچار آسیب و پوسیدگی شوند؛ به همین جهت بهتر است از افرادی کمک بگیرید که با قوانین ساخت ساز ویلا در شمال آشنایی داشته باشند.

طراحی و ساخت ویلا فلت در شمال

ویلاهای فلت یا همکف، یکی از انواع ویلاهایی است که طرفداران خاص خودش را دارد. درست است که هزینه طراحی و اجرا این نوع ویلا در مقایسه با هزینه ساخت ویلای دوبلکس کمتر خواهد شد. درست است که اکثر ویلاهای فلت بافتی قدیمی دارند، اما طراحی ویلا فلت توسط گروه مهندسی آرتیا مطابق یا استاندارد های روز دنیا می باشد.

طراحی ویلا در شمال
پیمانکاری و اجرا ویلا شمال

ساخت ویلا دوبلکس در شمال

ویلا دوبلکس جزء ویلاهای پرطرفدار می باشد که امروزه ساخت آنها بسیار رواج پیدا کرده است. ساخت ویلای دوبلکس پروسه ای زمانبر است که برای داشتن نتیجه ای مطلوب، باید استانداردهایی را رعایت کنید. ویلاهای دوبلکس با امکانات و منظره ای که برای مخاطبان به وجود می آورند، بهترین گزینه برای شمال کشور می باشند. اجرا ویلا دوبلکس در شمال، از جمله خدمات شرکت مهندسی ارتیا گروپ است.

خدمات طراحی ویلا در شمال

گروه مهندسی ارتیا با حضور افراد حرفه ای و با تجربه، آماده ارائه خدمات در زمینه اجرای ویلا در شمال و سایر مناطق کشور می باشند. برای استفاده از خدمات طراحی ویلا شمال آرتیا، می توانید با ما مشورت کنید. طراحی و ساخت و اجرا ویلا در شمال کشور یکی از انواع خدمات ارتیا می باشد که شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای شرکت، به دقت و تجربه آنها پی ببرید.

مراحل ساخت ویلا در شمال

نکات مهم برای اجرا ویلا در شمال

با توجه به اینکه ساخت و ساز در شمال کشور پیچیدگی های خاص خودش را دارد، بهتر است قبل از شروع کار از افراد حرفه ای در این زمینه مشورت بگیرید. اگر قصد ساخت و اجرا ویلا در شمال را دارید، بهتر است این نکات را مورد بررسی قرار دهید:

انتخاب مواد و مصالح مناسب

طراحی ویلا در شمال کشور به دلیل آب و هوایی که دارد، نیازمند توجه دو چندان است. قطر و نوع پوشش سقف و دیوارها و طراحی فضای داخلی، بیشترین موردی هستند که برای ساخت ویلا شمال باید مورد توجه قرار دهید. برای انتخاب مصالح مناسب، بهتر است با کارشناسان ساخت ویلا مشورت کنید تا آنها متناسب با بودجه و طراحی شما، متریال مناسب را معرفی کنند.

تراکم ساخت در شمال کشور

تراکمی که شهرداری برای حومه شهر در نظر گرفته 30 درصد و  برای سهر 50 درصد می باشد. برای مثال، اگر شخصی 500 متر زمین داشته باشد، تنها می تواند 250 متر در در شهر و 150 متر در حومه شهر خانه بسازد. عدم کمک گرفتن از افراد حرفه ای باعث شده تا با این قوانین آشنایی نداشته باشید و در آینده متحمل خسارات جبران ناپذیری شوید.

هزینه ساخت ویلا در شمال

هزینه ساخت ویلا در شمال

هرچه طراحی ویلای شما شامل جزئیات و المان های بیشتر باشد، هزینه ساخت ویلا بیشتر خواهد شد. با توجه به افزایش سالانه قیمت ها و همینطور افزایش قیمت مصالح، قیمت ساخت ویلا در شمال به مراتب بیشتر خواهد شد. نوع طراحی، ابعاد، زمین مورد نظر برای ساخت ویلا و تجهیزاتی که برای احداث ویلا مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله عواملی هستند که در تعرفه ساخت ویلا تاثیر گذار می باشد. برای دریافت اطلاعات کامل از هزینه ساخت ویلا، می توانید با کارشناسان ما در آرتیا آکادمی در تماس باشید.

سوالات متداول

مدت زمان طراحی و ساخت ویلا در شمال به عواملی مانند نوع زمین، مصالح، متراژ، طراحی ویلا و … بستگی دارد. داشتن بودجه کافی و کمک گرفتن از تیمی حرفه ای، می تواند این مدت زمان را کاهش دهد.

اگر می خواهید هر چه زودتر از ویلای خود استفاده کنید، می توانید از ویلاهای پیش ساخته یا ویلاهایی که با سازه LSF ساخته شده اند استفاده کنید.

هزینه ساخت ویلا در شمال متغیر است و به عواملی مانند متراژ، مصالح مورد استفاده، پلن طراحی ویلا و … بستگی دارد.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن